شریف لک‌زایی

اخبار، گفتگوها، یادداشتها، مصاحبه ها و مقاله های دکتر شریف لک زایی

شراره هایِ شر در منطقه از اسرائیل زبانه می کشد
ساعت ٩:٥٢ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٢ تیر ۱۳٩٤  کلمات کلیدی: گفت و شنود ، فلسطین ، امام موسی صدر ، وبلاگ
به تعبیر امام موسی صدر رژیم صهیونیستی شرّ مطلق است؛ هر جا پای اسراییل باز شود این شرارت نیز منتقل می شود، بنابراین، اگر جهان اسلام به این وضعیت فعلی مبتلا شده حتما پای اسراییل در میان است و از این جریان سوء استفاده می کند.

شریف لک زایی، مدیر گروه فلسفه سیاسی پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در گفتگو با خبرنگار اندیشه خبرگزاری شبستان با تاکید بر اهمیت راهپیمایی روز قدس، اظهار کرد: مطابق با تاکیدات آموزه های دین، انسان ها باید بتوانند در سرنوشت خود نقش آفرینی کرده و آن را تعیین کنند؛ با توجه به اینکه انسان مختار خلق شده، لذا مسوولیت دارد نسبت به رفتار و اعمال خود پاسخگو بوده و در تعیین سرنوشت خود مشارکت و حضور جدی داشته باشد.


 
راه اندازی نسخه جدید پایگاه اطلاع رسانی گلزار شهدای نیمروز
ساعت ٩:٥٠ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٩ تیر ۱۳٩٤  کلمات کلیدی: گلزار شهدای حضرت رسول اکرم(ص) ، ادیمی ، وبلاگ ، پرشین بلاگ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلزار شهدای حضرت رسول اکرم(ص) شهرستان نیمروز (ادیمی) همزمان با سالروز ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع)، نسخه جدید پایگاه اطلاع رسانی گلزار شهدای حضرت رسول اکرم (ص) شهرستان نیمروز همراه با آخرین تغییرات و جدیدترین دسترسی ها آغاز به کار کرد. نسخه جدید علاوه بر برخورداری از جدیدترین تکنولوژی های طراحی وب به صورت سازگار با موبایل نیز طراحی گردیده است. لازم به ذکر است که آرشیو و محتوی قبلی پایگاه کماکان از طریق لینک “محتوی قدیمی”  از منوی بالای سایت در دسترس می باشد.