شریف لک‌زایی

اخبار، گفتگوها، یادداشتها، مصاحبه ها و مقاله های دکتر شریف لک زایی

روایت نمایشی رادیو معارف از «واقعه تاسوکی»
ساعت ۱٢:٥۱ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۳٠ فروردین ۱۳٩۱  کلمات کلیدی: تاسوکی ، رضا لک زایی ، سیستان و بلوچستان ، وبلاگ
اشرار و تروریست‌های مسلح مزدور استکبار جهانی شامگاه 25 اسفندماه 84 با بستن محور زابل به زاهدان 23 نفر از مردم بی گناه و مسافران عبوری را با رگبار گلوله به شهادت رساندند و تعدادی را نیز به اسارت بردند.
مجموعه نمایشی واقعه تاسوکی به شرح ماجرای عملیات ددمنشانه این گروهک در منطقه تاسوکی زابل و وضعیت اجتماعی و نا امنی ناشی از فعالیت اشرار در منطقه زابل می‌پردازد.
این مجموعه نمایشی در 6 قسمت 30 دقیقه‌ای تولید شده که از چهارشنبه 30 فروردین 1391 هر روز ساعت 17:30 در برنامه «باغ تماشا» رادیو معارف پخش خواهد شد.

این گزارش می افزاید، مجموعه نمایشی «واقعه تاسوکی» به تهیه کنندگی مینا ایزدیار؛ نویسندگی و سردبیری فاطمه رنجبران؛ کارگردانی جواد پیشگر؛ گویندگی مهدی طهماسبی و با هنرنمایی هنرمندانی چون مهدی نمینی مقدم، محمد حسین مجدزاده، مونا صفی، احمد لشینی، حمید رضا هدایتی، مریم سپه‌دار، عرفان ابراهیمی، احمد ایرانی خواه، سعید فرضی، راضیه مومیوند، کرامت رودساز و محمد یگانه، و با صدابرداری علی حاجی نوروزی و افکت نرگس موسی پور، در شش قسمت 30 دقیقه‌ای تولید شده که از چهارشنبه، 30 فروردین ماه جاری هر روز ساعت 17:30 در برنامه «باغ تماشا» رادیو معارف پخش خواهد شد.