شریف لک‌زایی

اخبار، گفتگوها، یادداشتها، مصاحبه ها و مقاله های دکتر شریف لک زایی

سردار حبیب لک‏ زایی به یاران شهیدش پیوست
ساعت ٦:٠٠ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٥ مهر ۱۳٩۱  کلمات کلیدی:
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
برادر بزرگوار و عزیزم سردار «حبیب لک‏ زایی» جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان و جانباز دفاع مقدس ظهر امروز سه شنبه 25 مهرماه به فرزند و یاران شهیدش پیوست.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ جانشین سپاه سلمان سیستان و بلوچستان و جانباز دفاع مقدس ظهر امروز بر اثر جراحات و صدمات وارده از دوران دفاع مقدس به شهادت رسید.


«سردار سرتیپ پاسدار حبیب لک‏ زایی» که جانباز 73 درصد بود پس از 24 سال تحمل رنج و مرارت جراحت‏های دوران دفاع مقدس امروز در تهران به لقاء الله پیوست و به همسنگرانش ملحق گردید.

وی که در سال 1367 در منطقه عملیاتی "شلمچه" مجروح و به افتخار جانبازی نائل شده بود با شدت گرفتن عوارض ناشی از صدمات مذکور، روز گذشته به بیمارستان بعثت تهران منتقل شد.
 
وی از ناحیۀ چشم، سر، پا، گلو، پهلوی چپ و پهلوی راست مجروحیت داشت و بدنش دارای بیش از شصت ترکش بود.
 
 متأسفانه تدابیر درمانی مؤثر واقع نشد و وی ظهر امروز ـ در سالروز شهادت غریب بغداد امام جوادالائمه(ع) ـ به ملکوت اعلی پیوست.

حبیب لک‏ زایی در سال 1358 وارد سپاه پاسداران شد و تاکنون در سمت های "جانشین و فرمانده سپاه شهرستان زابل"، "معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان"، "جانشین سپاه سلمان"، "دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان" و "مدیر عامل بنیاد حضرت مهدی موعود سیستان و بلوچستان" انجام وظیفه کرد.

از ایشان در نیمه شعبان امسال در همایش بین المللی دکترین مهدویت به عنوان «فعال مهدوی» تقدیر به عمل آمد.

این پدر شهید، در طول سال‏ های خدمت خود، رسیدگی مجدانه به خانواده شهدا و ایثارگران را در کارنامه خود به یادگار گذاشت و اینک در فاصله یک روز مانده به سالگرد «شهدای وحدت سیستان و بلوچستان» به جمع یاران و فرزند شهیدش پیوست.

برنامه تشییع و تدفین متعاقباً اعلام می‏ شود.