پرسش‌های یک شهروند زاهدانی از دکتر اعلمی

جناب آقای اعلمی در باب نامه شما به استاندار سیستان و بلوچستان سوالاتی از محضر حضرتعالی دارم که لااقل مرور فرمایید:

1- چرا فکر می کنید اعتراضات مردمی به بخشی از گفته های شما، از زبان دکتر دهمرده بوده است، اگر این گمان درست باشد پس دفتر شما نیز بهانه و پوششی است برای مکنونات درونی و نفسانی شما ؟

2- بهتر است نوع نسبت و خویشاوندی مدیرکل سیاسی را با آقای استاندار اعلام کنید تا ما نیز بدانیم؟

3- آیا هنوز به اشتباه و غرض ورزی فکر می کنید آقای دکتر دهمرده فقط تدریس در دانشگاه داشته و هیچ سمت مدیریتی از جمله مدیریت سازمان عمران سیستان و دانشگاه سیستان و بلوچستان، دانشگاه پیام نور، دانشگاه زابل و ... را نداشته است؟

4- آیا واقعآ نمی دانید که پرورش شتر مرغ یکی از صدها طرح پژوهشی در پژوهشگاه دانشگاه زابل بوده و ایشان مرکز پرورش شتر مرغ شخصی و خصوصی نداشته و ندارد و صرفآ به حقوق معلمی خود اکتفا داشته و دارد، چرا بر اشتباه و جهل خود هنوز اصرار می ورزید؟

5- آیا هنوز به اشتباه فکر می کنید میر مدیرکل سیاسی یک کارمند جزء عقیدتی، سیاسی حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوده است؟ بهتر است بدانید که حتمآ می دانید، ولی از روی جهل یا بغض حاضر نیستید بپذیرید که وی جانباز 35% ، دارای مدرک فوق لیسانس علوم سیاسی، مدرس دانشگاه هستند و در گذشته معاون سیاسی سپاه استان و دارای تآلیفات و مقالات متعدد بوده است.

6- آیا نیت شما از طرح موضوع تاسوکی واقعآ رضایت خدا و خدمت به مردم استان بوده است یا تخلیه بغض ها و کینه های جناحی و حزبی علیه دولت نهم آن هم به تحریک هم حزبی های خود؟  

7-اگر اعتقاد دارید که وجود منتقد ضرورت دارد، چرا از انتقاد متقابل بر آشفته اید؟

8- متهم کردن اساتید، فرهنگیان، نخبگان و ائمه جمعه به عدم استقلال فکری و زیر سئوال بردن احساس مسئولیت آنها نشانه چیست؟

9- آیا اگر در کنار انتقادات بعضاً بی جا از دولت نهم، به توفیقات و خدمات آن نیز اشاره کنید، کار خلاف شرع و اخلاقی انجام داده اید؟

10- آیا اقدامات تروریستی در خوزستان، کردستان، آذربایجان و خراسان نیز به علت استانداری دکتر دهمرده بوده است یا حکایت از توطئه جدیدی دارد؟

11- اگر می خواهید و می توانید آزادانه در استان و مرزها تردد داشته باشید بسم ا... ، چرا حضور استاندار را شرط می کنید؟ بد نیست بدانید ایشان در مدت تقریبآ 25 سال گذشته نزدیکترین ارتباط مردمی و مستقیم را داشته است و محدودیت تردد و همراه با محافظ را اقتضائات شغلی و زمانی  در مکانی ایجاد کرده است، نه خواست خود ایشان، اگر چنین فکر می کنید، پس باید همه محافظین در سطح کشور برای همه مسئولین حذف شوند؟

12-آقای اعلمی ما خود نماینده غیور، توانمند، شجاع و مومنی چون دکتر شهریاری داریم و نیازی نداریم جنابعالی برای خود نمائی و اهداف و منافع شخصی سنگ این استان را به سینه بزنید، بدانید توده و اکثر مردم به شدت از موضع گیری منفی شما علیه استاندار ناراحت هستند.

13- شما که هیچ اطلاعی از مجموعه توطئه ها و مکر و فریب های گروهک های دگر اندیش و معاند و حرکت های ضد فرهنگی و انقلابی آن ها در دانشگاه و کمال صبر و بردباری دکتر دهمرده را ندارید چرا بنا بر اطلاعات ناصواب فاسقان اظهار نظر می کنید؟

14- با قاطعیت و یقین ادعا می کنیم بدنه و توده مردم اعم از شیعه و سنی و سیستانی و بلوچ از استانداری دکتر دهمرده و خدمات شبانه روزی و طرح های کلان و ... ایشان راضی و خشنود هستند و فقط عده ای افراد جاهل، جاه طلب انحصار طلب متخلف که منافع فردی و حزبی آن ها به خطر افتاده است، ساز مخالفت سر می دهند، البته خود واقفید که باید دید چه کسانی راضی هستند و چه کسانی ناراضی، باید بدانید افرادی که مخالف و ناراضی هستند همانهایی هستند که با اصل جمهوری اسلامی و ولایت فقیه و قانون اساسی و ... مخالف هستند و نه تنها دکتر دهمرده را نمی خواهند، بلکه نظام اسلامی را هم نمی خواهند.

15- به نظر شما اگر ایشان در قبل از انقلاب از طرف دولت وقت بورسیه تحصیلی گرفته باشند، بر فرض که چنین باشد چه گناهی مرتکب شده است، خلاف است که فردی مستعد ونخبه به هزینه مملکت و بیت المال تحصیل کند، خدای نکرده ایشان برای آمریکا و انگلیس، مثل بعضی ها جاسوسی و نوکری که نکرده است.

* یک شهروند زاهدانی
به نقل از خبرگزاری  انتخاب

/ 0 نظر / 4 بازدید