شماره جدید پنجره با یادداشتی از شریف لک زایی

پنجره ۱۸۲ با پرونده‌هایی ویژه درباره «حجاب اجباری یا اختیاری»، «حقوق شهروندی»، «نوسلفی‌های بی‌ریشه» و «سلاح برای افراد ذیصلاح» درباره ماجرای تیراندازی مداح مشهور تهرانی روی دکه‌های روزنامه‌فروشی قرار گرفت.
 
به گزارش جهان، صد و هشتاد و دومین شماره هفته نامه پنجره به مدیرمسئولی علیرضا زاکانی در ۸۴ صفحه به همراه ۱۶ صفحه ضمیمه پنجره پلاس منتشر شد. این شماره هفته نامه به بخش‌های مجله خبری، باشگاه اهل قلم، باشگاه ترجمه، سیاست، پرونده ویژه و سیاست خارجی اختصاص یافته است.

دکتر شریف لک زایی در یادداشتی که از وی در این شماره منتشر شده به تبیین مناسبات دولت و روحانیت با عنوان «توازن عالمان و حاکمان» پرداخته است.
 
سلاح برای افراد ذیصلاح
گزارش خبری این شماره پنجره به موضوع داغ و جنجالی هفته گذشته درخصوص تیراندازی حاج محمود کریمی مداح مشهور کشورمان اختصاص دارد.

حقوق شهروندی
در پرونده سیاسی پنجره به بحث داغ حقوق شهروندی با مناظره جنجالی موافق و مخالف این پرونده پرداخته ایم . همچنین در این پرونده یادداشتی از حجت الاسلام میرتاج الدینی معاون پارلمانی سابق ریاست جمهوری و گفتگویی با عباس سلیمی نمین آمده است .

 نوسلفی‌های بی‌ریشه
در پرونده سیاست خارجی پنجره نیز به پرونده ای در باب جریان شناسی گروه‌های سلفی – تکفیری پرداخته‌ایم که جلد این شماره هفته نامه نیز به این پرونده اختصاص دارد.

صد و هشتاد و دومین شماره هفته نامه پنجره را با آثار و گفتارهایی از یحیی یثربی، علی دارابی، ابراهیم فیاض، جواد محدثی، محمدرضا میرتاج الدینی، عباس سلیمی نمین، محمدحسین جعفریان، شریف لک زایی و علی قنواتی از دکه های روزنامه فروشی و مراکز فروش محصولات فرهنگی بخواهید.

دکتر شریف لک زایی در یادداشت خود به تبیین مناسبات دولت و روحانیت با عنوان «توازن عالمان و حاکمان» پرداخته است.

/ 1 نظر / 5 بازدید
هادی

پویا و باوقار، شهوار می رویم استاده بر مسیر، بیدار می رویم در باغ انقلاب، شاد و بلند و سبز هر روز تازه تر، پر بار می رویم دانش سلاح ما، حق است یار ما از ذکر یاحسین سرشار می رویم