پیام آیت الله صافی گلپایگانی در محکومیت جنایات آل خلیفه در بحرین


بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
 
مَنْ سَمِعَ مُنَادِیاً یُنَادِی یَا لَلْمُسْلِمِینَ فَلَمْ یُجِبْهُ فَلَیْسَ بِمُسْلِمٍ

جنایات دردناک و وحشی گری های گروه معدود و موسوم به آل خلیفه با همراهی و مشارکت آل سعود در بحرین، این نقطه اسلامی و عربی، بر مردم مظلوم و تحت اختناق شدید، علیه مردان و زنان، کوچک و بزرگ و حتی کودکان شیرخوار، بیماران، پرستاران و پزشکان بیمارستان ها روز افزون است.
 
ملت بحرین به جرم مطالبه حقوق اولیه جوامع آزاد و نظام مردمی، سخت ترین فشارها و بدترین کشتارها را تحمل می کنند و هم چنان در مواضع به حق و با تظاهرات قانونی، سلطه آل خلیفه و آل سعود را محکوم می نمایند.
 
مجامع بین المللی سازمان امنیت و دفاع از حقوق بشر که در هر کجا کمترین ایرادی به سردمداران این مجامع وارد شود فریاد بلند می کنند و قطعنامه صادر می نمایند، در برابر این جنایات هولناک برای حفظ منافع غرب مخصوصاً آمریکا سکوت کرده اند و به دنیا نشان می دهند که این شعارها و مجامع، همه برای دربند داشتن ملل ضعیف و پایمال کردن حقوق آنها است.
 
بدتر و اسفناک تر از آن، سکوت سازمان کنفرانس اسلامی و سازمان اتحادیه عرب و بلکه همراهی نظام های دست نشانده غرب با عاملان این نظام است.
 
مسلمانان دنیا حق دارند که از این حکومت های مسلّط بر مناطق اسلامی بپرسند مگر این مردم، مسلمان نیستند؟ چرا نفس نمی کشید و اعتراض نمی کنید؟ از سازمان های عربی بپرسند مگر مردم بحرین عرب نیستند؟ حمیّت عربی شما کجا رفته است؟
 
آل سعود که در داخله خود، با ظلم و استبداد و قتل و حبس می خواهند اعتراض شهروندان عربستان را سرکوب نمایند، در بحرین چه می گویند؟! به چه حق و به چه قانونی به تظاهرات مردمی بحرین حمله می کنند و خون بی گناهان را می ریزند؟!
 
ای مسلمانان جهان و ای برادران مسلمان عرب!
 
صدای مظلومیت بحرین را بشنوید و به ندای آنها جواب دهید. این بی رحمی های جانکاه را محکوم کنید. و بدانید.
 
الظَّالِمُ وَ المُعِینُ لَه وَ الرَّاضی بِهِ شُرَکَاءٌ ثَلاث
 
حکومت های عربی بدانند که بیداری اسلامی فراگیر می شود و مثل مصر و تونس و لیبی، سائر کشورهای مزدور اجانب و مرتبط به اسرائیل غاصب را نیز فرا خواهد گرفت و بحرین هم به نصرت خداوند متعال قهار در صف مصر و تونس و لیبی قرار خواهد گرفت؛انشاء الله تعالی همه آزاد می شوند و در آن کشورها، اسلام پیروز می گردد.
 
«إِنَّ مَوْعِدَهُمُ الصُّبْحُ أَلَیْسَ الصُّبْحُ بِقَرِیبٍ»
 
لطف الله صافی
17محرم الحرام1433

/ 1 نظر / 3 بازدید
منتظر

سلام علیکم سپاس ازحضورتان. یا مهدی