همایش اقتدار و سرافرازی در قم برگزار می‌شود

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

همایش اقتدار و سرافرازی با هدف قدردانی حوزه علمیه از دستگیری عبدالمالک ریگی، سرکرده اشرار شرق کشور در قم برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری رسا، حجت‌الاسلام شریف لک‌زایی دبیر همایش اقتدار و سرافرازی با گرامیداشت یاد شهدای تاسوکی اظهار داشت: این همایش با عنوان اقتدار و سرافرازی با هدف قدردانی حوزه علمیه از دستگیری عبدالمالک ریگی، سرکرده اشرار شرق کشور در قم برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این همایش در راستای قدردانی از کسانی است که این شرور جنایتکار را دستگیر کردند و همچنین به پاس زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای تاسوکی و شهدایی است که به دست این جنایتکار به شهادت رسیده‌اند.

دبیر اجرایی همایش اقتدار و سرافرازی با بیان اینکه از تمام مسؤولان و مدیران اجرایی برای حضور در این همایش دعوت شده است، خاطرنشان کرد: در این همایش حجت‌الاسلام عبداللهی، امام جمعه ایرانشهر و سردار جاهد، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان به سخنرانی و تشریح شرایط امنیت منطقه خواهند پرداخت.

وی با بیان اینکه همایش‌های دیگری نیز در این راستا در هفته جاری برگزار شد، تصریح کرد: همایش دیگری در دانشکده علوم و حدیث شهر ری برگزار و یاد دانشجوی شهید این دانشکده زنده نگهداشته شد.

حجت‌الاسلام لک‌زایی خاطرنشان کرد: همچنین روز پنجشنبه همایش بزرگی با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گلزار شهدای حضرت رسول در سیستان برگزار خواهد شد که پیش بینی می‌شود بیش از 27 هزار نفر در آن حضور داشته باشند.

وی اضافه کرد: در این همایش نیز حجت‌الاسلام سلیمانی، امام جمعه زاهدان و نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان به سخنرانی خواهد پرداخت.

وی تصریح کرد: همایش اقتدار و سرافرازی روز سه‌شنبه از ساعت 9 صبح در سالن همایش‌های پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ همایش یک‏روزه اقتدار و سرافرازی به همت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، خبرگزاری اهل بیت(ع)، مرکز تحقیقات تقریب، مجمع طلاب و فضلای استان سیستان و بلوچستان، مدرسه علمیه امام صادق(ع) زابل و بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو قم، در روز سه‏ شنبه 25 اسفندماه 1388، ساعت 9 الی 12 صبح در سالن همایش‏های پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلام، برگزار می‏شود.

لازم به ذکر است که گروهک تروریستی جندالله در 25 اسفند 1384 در منطقه تاسوکی، تعداد 22 نفر از هموطنان را به شهادت رساندند و تعدادی از هموطنانمان را نیز به گروگان گرفتند.

/ 0 نظر / 4 بازدید