بدون تیتر!

۱. بالاخره سایت بازتاب هم مقاله اخیرم را گرچه با تأخیر و ناقص با عنوان اخلاق مقدم است یا آزادی؟ اندیشه‌های علامه جعفری به روایت شریف لک‌زایی منتشر ساخت. این مقاله چنان که پیش از این نیز به اطلاع خوانندگان رسیدبه طور کامل در شماره اخیر فصلنامه علوم سیاسی با تأخیر منتشر شده بود.

۲. صاحب وبلاگ بازگشت جناب پویای عزیز هم چوب‌کاری کرده بودند که اگر امکان دارد یادداشت‌های وبلاگ ایشان را بخوانم و نظرم را بنویسم. کار شاقی است! اما قول وبلاگی داده‌ام که مطالب ایشان را مطالعه کرده و بهره‌مند شوم.

۳. در چند روز گذشته باب گفت‌وگویی با دوست ندیده جناب آقای خداداد باز شد که امیدوارم تداوم یابد و بحثی فکری و فرهنگی و در حوزه دغدغه‌های دینی و اجتماعی شکل گیرد. پیش از این برخی از دوستان فرزانه‌ام نیز وارد این گفت و گو شده بودند که اظهار نظر آنها برای این جانب مغتنم و پر خیر و برکت بود به ویژه تأکید جناب خدادا بر تحقق هر چه بیشتر آموزه امر به معروف و نهی از منکر و تلاش در جهت رفع ظلم و بی‌عدالتی.

۴. برخی از دوستان از نیز بی‌نظمی انتشار نوشته‌ها در وبلاگ آزادی و فضیلت گله داشتند. البته با مشغله نگارنده جای شکرش باقی است که همین مقدار هم منتشر می‌شود! البته وبلاگ دیگر نگارنده یعنی وب‌نوشت شریف هر هفته یکی از مقالات طبع شده نگارنده را منتشر می‌سازد که اگر دوستان فرصت داشته باشند می‌توانند با مطالعه و اظهار نظر مورد لطف قرار دهند. در وبلاگ حاظر نیز قصدم این است که حداقل هر دو روز به روز شود.

۵. پیش از این درباره انتشار یکی از آثارم مطلبی نگاشته و نوشته بودم و آن اینکه گوش شیطان کر با همت دوستانم در مرحله صفحه‌بندی نهایی و استخراج نمایه و طراحی جلد است. اما خبرهایی به دستم رسید که انتشار آن را از سوی ناشر محترم با ابهام مواجه ساخته است. تا خدا چه خواهد. مطلب نهایی در این باب را در نوبتی دیگر خواهم نگاشت. ان‌شاءالله.

/ 0 نظر / 3 بازدید