پیام تشکر خانواده سردار شهید حبیب‏ لک زایی از مردم و مسئولین

پیام تقدیر و تشکر خانواده سردار شهید حبیب‏ لک زایی از مردم و مسئولین در نخستین سالگرد شهادت
 
بسم الله الرحمن الرحیم

برنامه های نخستین سالگرد شهادت سردار حبیب لک زایی به ویژه همایش «حبیب دلها» تلاشی بی شائبه برای معرفی اندیشه و سیره سرداری بود که درباره اش گفته شده « از دامن علم پدر و از میان امواج خون مظلومانه پسر و از درون اخلاص در عمل، سربرکشیده بود و خود بخش عمده از سلامتی را هدیه رهبری و نظام کرده بود، در مقام عروج با معراجیان خداجوی برآمد. آری! ابرمرد سربلند و سرافراز سردار جانباز حبیب لک زایی در جایگاهی است که ما را یارای توصیف نیست. نه از جایگاه سپاه و پاسداریش و نه از عنوان رزم و جانبازیش و نه از درد و رنج پنهانش و نه از متانت و وقار و رازداریش و نه از سمت های متعدد حکومتی اش؛ جز آنکه مبهم و سربسته و مجمل و پیوسته در مقام تشکر و عذرخواهی برآیم. خداوند او را با اولیایش محشور فرماید.» بی تردید پس از لطف لایزال الهی خداوند متعال، تنها مددکار ما برای به ثمر نشستن این تلاش، همدلی و همکاری همه عزیزانی بود که زمینه های مختلفی نمود یافت.

لازم است از باب «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» از همه عزیزانی که در برنامه های نخستین سالگرد شهادت سردار حبیب لک زایی حضور یافتند، به ویژه مردم دلاور و شهیدپرور استان سیستان و بلوچستان به خصوص شهرهای زاهدان، زابل، نیمروز، خاش، سراوان، ایرانشهر و نیکشهر تقدیر و تشکر نماییم.

همچنین از همه طوایف و اقوام شیعه و سنی، سلسله جلیله روحانیت، اساتید، دانشجویان، به ویژه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان، ائمه جمعه و جماعات استان سیستان و بلوچستان، استاندار استان، فرمانداران، بخشداران و شهرداران استان، فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان، مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان، هیأت رزمندگان اسلام، نواحی و پایگاه¬های مقاومت بسیج، بسیج دانشجویی، خبرگزاری اهل بیت علیهم السلام (ابنا)، صدا و سیمای استان، رسانه‏های مکتوب و مجازی، اداره کل فرهنگ  ارشاد اسلامی استان، ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان، بنیاد حضرت مهدی موعود(عج)، بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان، زابل و خاش، دانشکده علوم قرآنی زاهدان، دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه سیستان و بلوچستان، دانشگاه ولایت ایرانشهر، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و شعبه جنب شرق کشور، سازمان تبلیغات اسلامی استان، سازمان آموزش و پرورش استان، اداره کل سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی، اعضای محترم شوراهای اسلامی، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان، هیأت امنای گلزار شهدای حضرت رسول اکرم(ص) ادیمی، مؤسسه مطالعاتی و تحقیقاتی شهید قلنبر، مؤسسه فرهنگی و هنری ابناء الرسول، مؤسسه فرهنگیو  هنری عرشیان کویر تاسوکی، تقدیر و تشکر می شود.

انگیزه پاک و همت بلند شما را ارج می نهیم و توفیق روزافزونتان را از خداوند متعال خواستاریم.

خانواده سردار شهید حبیب لک ‏زایی
هفدهم آبان ماه 1392

شایان ذکر است «سردار حبیب لک زایی» جانشین سپاه سلمان سیستان و بلوچستان و جانباز دفاع مقدس ظهر  سه شنبه 25 مهرماه، در سالروز شهادت حضرت جوادالائمه(ع)، بر اثر جراحات و صدمات وارده از دوران دفاع مقدس در بیمارستان بعثت تهران، به شهادت رسید.

/ 0 نظر / 4 بازدید