بسیجی زاهدانی در اوج جوانی جانش را فدای قرآن و ملت کرد

سردار نصرالله فتحیان، مشاور فرماندهی کل سپاه و عضو شورای مرکزی بسیج جامعه پزشکی در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا) شجاعت بسیجی زاهدانی در مقابله با اشرار مزدور انگلیس را ستود و گفت: این بسیجی جاودانه می‌ماند و هیچگاه ملت ایران و مردم سیستان و بلوچستان وی را فراموش نمی‌کنند.

مشاور فرمانده کل سپاه ابراز داشت: او در اوج جوانی خود، به نجات ایران و آسایش استان سیستان و بلوچستان فکر کرده و جانش را فدای قرآن و ملت می‌نماید و با الهام از قرآن، با ضد انقلابی مسلح درگیر می‌شود، هر چند به شهادت می‌رسد، اما آنها را به اسارت می‌کشاند و امنیت را نثار هموطنان خویش می‌کند.

سردار فتحیان اظهار داشت: این بسیجی، فی‌الواقع یکی از هزاران بسیجی جهان اسلام است که هر روز آماده فداکاری هستند. فرق انسان مومن بسیجی و یک فرد غیربسیجی، تفات در تشخیص زمان و مکان، و انتخاب کردن وا کنش مناسب است. او با تشخیص و اقدام انقلابی خود، دشمن را متوقف کرد و خود به شهادت رسید و محبوب دل ملت‌های مسلمان قرار گرفت.

عضو شورای بسیج جامعه پزشکی افزود: امروز، قدرت‌طلبان دنیا از سپاه و بسیج هراس دارند و لذا عوامل شناخته شده انگلیسی، در زاهدان جلوی پاسدارها را می‌گیرند و جلوی چشم آنها، زن و بچه‌های آنها را تکه‌تکه می‌کنند. این نشان از هراس و بعض آنها از سپاهی‌هاست.

وی در خاتمه افزود: درود خدا و رسول وی بر این جوان بسیجی که در آخرین روز عمر خود، به امام حسین (ع) اقتدا کرد و به زیارت وی نایل آمد. او از امام حسین (ع) فداکاری را آموخت و بدان عمل کرد که البته مهم «عمل» است.

/ 0 نظر / 5 بازدید